|
Izašao Warhammer Online: Age of Reckoning |
|
Napisao/la Sherpa , 18.09.2008. |
|
Dugo očekivani MMORPG Warhammer Online: Age of Reckoning napokon je ugledao svjetlo dana. Mythic Entertainment, autori vrlo dobrog MMORPGa Age of Camelot, te njihov novi vlasnik EA, prebacili su iznimno popularan Warhammer Fantasy Battles setting u računalnu igru.
Glavni izbor u igri zapravo je frakcija kojoj ćete se pridružiti. Orderu kojeg sačinjavaju Dwarfovi, Empire i High Elfovi ili Destructionu u sastavu Greenskins, Chaos i Dark Elfova. Zato i ne čudi što je popriličan naglasak na Realm vs. Realm igranju.
Ova igra bi nas još više veselila da nema mjesečnu pretplatu, iako to više nije ništa novo. No u jedno smo sigurni - Games Workshop za sva je vremena industriju video igara zadužio svojim idejama. Sada samo ostaje pitanje vremena kada će Warhammer 40,000 dobiti svoj MMORPG. Ako želite naći nekoga za zajedničko igranje ili samo prokomentirati igru, učinite to na Eydisu.
|